fbpx

BE THE TOP VENDOR SUGGESTION!

You will be seen be even more couples and wedding planners.

Kad veiksmīgi esat pievienojuši savus kāzu pakalpojumus katalogam, Jums ir iespēja savas lapas izcelt starp citiem piedāvājumiem. 

Jūs varat aplūkot Reklāmas personīgajā Panelī un tās ir atrodamas zem sadaļas "Manas Lapas"

Visas pakalpojumu lapas tiek atainotas gan kopējā katalogā, kur ir karte, gan starp ieteiktajām lapām, kas ir gan katogoriju sadaļās, gan zem katras pakalpojumu lapas informācijas. Secību katalogā nosaka, gan tas vai meklējat pēc lapas vērtējuma, attāluma, gan tā cik nesen lapa ir pievienota katalogam. 

VAI VĒLIES, LAI TAVA PROFESIONĀLĀ LAPA TIEK ATAINOTA PIRMS CITĀM VISU LAIKU?

Šeit talkā nāks Reklāmas pakas ,kas izcels lapas, gan meklētājā, gan ieteiktajās sadaļās. 

Izvēlies vienu no divām pakām un tiec pamanīts vairāk jauno pāru vidū! 

Kas katrā ir iekļauts?

Ja PRO lapu varam salīdzināt ar "Bronzu", tad Izcelšanas iespēja nr.1 Jūsu lapu padarīs par "Sudrabu", jo izceltās lapas tiks parādītas pirms visām Pamata un PRO pakalpojumu lapām katalogā, starp meklēšanas rezultātiem un ieteikumos.

Ja PRO lapu varam salīdzināt ar "Bronzu", tad Izcelšanas iespēja nr.2 jeb Izcelšana+ Jūsu lapu padarīs par "Zeltu", jo izceltās lapas tiks parādītas pirms visām Pamata un PRO pakalpojumu lapām, kā arī pirms visām Izceltajām lapām katalogā, starp meklēšanas rezultātiem un ieteikumos.

Kā izcelt savu profesionālo lapu meklēšanas rezultātos?

Lai izceltu profesionālās lapas, jādodas uz Paneli ( zem Jūsu vārda), jāizvēlas sadaļa "Manas Lapas". Zem katras profesionālās lapas ir iespēja "Izcelt". Uzspiežot uz šīs iespējas un izvēloties vienu no Reklāmas Pakām, jāseko turpmākajiem soļiem.

Visas izceltās lapas ir apskatāmas Paneļa sadaļā Reklāmas. Tāpat tur ir aplūkojams, cik dienas lapa tiks izcelta starp citām lapām.