Vienkārši soļi, lai palīdzētu Tev sasniegt savu mērķauditoriju

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns, vai pieredzējis īpašnieks-menedžeris, vai profesionāls jebkuras jomas mākslinieks, Laced in Love Weddings ir platforma, kur piedāvāt savus profesionālos pakalpojumus un sazināties ar pāriem, kuri meklē savu perfekto kāzu komandu un vietu.

Izvēlieties PAMATA vai PRO paku un pievienojieties kāzu profesionāļu katalogam!

Mēs esam 100% fokusēti uz kāzu nozari un tas nozīmē to, ka mēs veltam 100% savas uzmanības un darba reklāmas izvietošanai un veidošanai izmantojot dažādus kanālus, proti:

  • Mūsu sociālo mediju platformas (Facebook, Instagram un Pinterest)
  • Drukas reklāma
  • Izmantojot mūsu Kāzu Portālu
  • Mediju un influenceru sadarbības
  • Dalība ar nozari saistītos pasākumos
  • Mērķtiecīga reklāma

Izmantojiet mūsu vienkāršo un ērti aizpildāmo veidlapu, lai izveidotu savu profesionālo lapu. Jūsu lapā būs visa nepieciešamā informācija, lai detalizēti aprakstītu jūsu pakalpojumu: fotoattēli, teksts, atrašanās vieta, sociālie mediji, mājaslapa un darba laiks, u.c. detaļas.

Ja nu pēc laika būs vēlme mainīt, papildināt vai veikt izmaiņas- varēsi jebkurā brīdī to darīt, jo visas profesionāļā lapas ir rediģējamas un papildināmas, kad vien vēlies!

Profesionālā lapa parādīsies meklēšanas rezultātos, izmantojot dažādus meklēšanas kritērijus, jo visas lapas ir meklētājiem draudzīgas.

PAMATA lapa

Iekļauts: 

Uzņēmuma lapa mūsu kāzu pakalpojumu katalogā, apraksts, izvēlētā kategorija, lai aprakstītu jūsu nozari, logotips, fona attēls, saites uz sociālajiem medijiem, jūsu izvēlētās kategorijas, atsauksmes un mājaslapa. Lapas apmeklētāji var saglabāt lapu pie favorītiem, rakstīt atsauksmes. Un tam papildus nāk arī iespēja skatīt lapas statistiku un apmeklējumus 24/7!

PRO lapa

Iekļauts: viss, kas nāk ar pamata dalību, kā arī: 

Kontaktinformācijas forma jūsu profilā, nosūtot e-pastus tieši uz vēlamo e-pasta adresi, atrašanās vieta kartē un karte uzņēmuma lapā, norādot precīzas koordinātas apmeklētājiem. Pievienojiet savam portfolio video un foto galeriju, pievienojiet tagus ar savām ērtībām (piem., Autostāvvieta, wifi ..), detaļas, pievienojiet darba laiku, iespēju klientiem piezvanīt Jums, nospiežot tikai vienu pogu, iespēja pievienot līdz 2 atrašanās vietām Jūsu uzņēmumam, ja Jums ir vairāk kā 1 atrašanās vieta vai līdz 2 uzņēmumiem, kas Jums pieder (jāizmanto viens un tas pats e-pasts, un visām uzņēmuma lapām jābūt vienam un tam pašam īpašniekam). Papildu bonusi, kas ietver iekļaušanu Kāzu Portāla rakstos un soc. medijos!

 

Piemērs:   Laced in Love Weddings

Mūsu mērķis ir padarīt procesu pēc iespējas vieglāku un efektīvāku - gan pāriem, gan kāzu rīkotājiem un pakalpojumu sniedzējiem.

Pāri ar Jums sazinās tieši, izmantojot Jūsu lapā esošo kontaktformu, ļaujot Jums pašiem sazināties ar viņiem atpakaļ, atbildēt uz visiem jautājumiem vai noorganizēt viņiem piemērotu laiku, lai apskatītu norises vietu, Jūsu veikalu vai satiktos.

Ja pāris vēlas rezervēt jūsu pakalpojumus kāzām, viņi var rezervēt tieši pie Jums. Tomēr, ja radušies jautājumi, vienkārši nosūtiet mums ziņu un mēs jums palīdzēsim.