fbpx

vienkārši soļi, lai palīdzētu tev sasniegt savu mērķauditoriju

Neatkarīgi no tā vai esat kāzu profesionālis, kas piedāvā fotogrāfa, florista, kāzu vadītāja vai svinību vietas nomas pakalpojumus, Laced in Love Kāzu Portāls ir īstā vieta, kur izrādīt sevi un savus profesionālos pakalpojumus jaunajiem pāriem un kāzu organizētājiem!

Izvēlies Pamata vai Pro paku un ļauj jaunajiem pāriem Tevi atrast!

Mūsu Portāls ir 100% fokusēts uz kāzu nozari, kas nozīmē, ka esam 100% motivēti visus kāzu profesionāļus ietvert mūsu mārketinga aktivitātēs, kurās ietilpst:

  • Mūsu Soc. mediju platformas (Facebook, Instagram un Pinterest)
  • Printētās reklāmas
  • Informatīvi un noderīgi raksti mūsu Blogā un citos medijos
  • Sadarbības ar medijiem un influenceriem
  • Dalība industrijas un vietējos pasākumos
  • Mērķtiecīga reklāma

Izmantojot mūsu ērto veidlapu, aizpildi un izveido savu profesionālo lapu. Lapā būs visa nepieciešamā informācija par uzņēmumu un piedāvātajiem pakalpojumiem, iekļaujot arī bildes, video, aprakstu, karti ar koordinātām, soc. mediju saites, mājaslapas saiti un darba laiku. Izvēloties pievienot savu lapu, būs jākonkretizē, ko piedāvāsiet- profesionālos pakalpojumus vai nomu.

Lapas informācija ir ērti rediģējama jebkurā laikā un to varat izdarīt Jūs paši! Varat veikt izmaiņas aprakstā vai pievienot foto jebkurā brīdī, kad tas ir vajadzīgs.

Visas lapas ir Google Indeksētas, kas nozīmē, ka, meklējot Google tās ir ātri atrodamas un parādīsies virs citiem meklēšanas rezultātiem.

PAMATA paka

Iekļauj: 

SEO optimizētu uzņēmuma lapu Laced in Love Kāzu Katalogā, aprakstu par Jums, nelielu saukli, kas apraksta, kas esat, logo, fona attēlu, soc. mediju saites, izvēlētās kategorijas/u, mājaslapas saiti un atsauksmes. Lapas apmeklētāji varēs ērti saglabāt lapu pie grāmatzīmēm un pievienot atsauksmes! Tam visam bonusā nāk ērti lietojams un pārskatāms panelis, kur redzat lapas apmeklējumu statistiku un citus datus.

PRO paka

Iekļauj: Visu, kas nāk Pamata Profila Lapā, plus: 

Kontaktforma Lapā, kas sekunžu laikā nosūta epastus tieši uz Jūsu epasta adresi, lapas atzīme kopējā kartē un karte ar koordinātēm profesionālajā lapā, ļaujot lapas apmeklētājam iegūt precīzu adresi. Pievienojiet video un attēlu galeriju, informāciju par Jums, detaļas par nomas iespējām, ērtības ( piemēram, WiFi, autostāvvieta, utt.), darba laiku, kā arī Pro paka dod iespēju no profesionālās lapas tikt sazvanītam ( vairāk kā 60% interneta lietotāju izmanto mobilās ierīcas, kas nozīmē, ka nospiežot šo pogu, lapas apmeklētājs var uzreiz Jūs sazvanīt ). Izvēloties Pro profilu, Jūs varat pievienot līdz pat 2 adresēm kartē, vai 2 dažādiem uzņēmumiem ( piemēram, dekorētājs un dekorāciju noma), ko Jūs pārvaldāt. Tādā gadijumā, abiem uzņēmumiem ir jābūt vienai un tai pašai epasta adresei. Tāpat Pro profili tiek iekļauti reklāmas aktivitātēs, pieminēti Laced in Love Kāzu Portāla rakstos un soc. medijos.

 

Piemērs:   Laced in Love Weddings Lapa

Mūsu mērķis ir padarīt kāzu komandas atrašanu un sakontaktēšanu tik vieglu kā nekad agrāk - gan pāriem, gan kāzu nozares profesionāļiem.

Pāri var ar Jums sazināties jebkurā brīdī, jo Jūsu profilā ir visa nepieciešamā informācija. Sazināties ir iespējams, gan izmantojot kontaktformu, čata funkciju, zvana funkciju, gan izmantojot koordinātes, dodoties uz Jūsu fizisko atrašanās vietu!

Tik ērti, funkcionāli un viegli kā nekad agrāk, lai atvieglotu kāzu profesionāļu atrašanas procesu gan pāriem gan Jums.

Atliek jaunajiem pāriem un kāzu organizētājiem tikai parādīt, ko piedāvājat!