fbpx
Description

Labprāt uzņemsim jūs savā īpašajā dienā mūsu atpūtas kompleksā! Atrodamies pie Pleskavas šosejas, 9 km attālumā no Rīgas robežas, virzienā uz Siguldu.

Niki banketu zāle ir ideāls risinājums jūsu svinībām plašākā lokā. Šeit var uzņemt līdz pat 120 viesiem, turklāt, izmantojot mūsu kafejnīcas plašo ēdienu un dzērienu klāstu, sastādīsim tieši jūsu vajadzībām un gaumei atbilstošu ēdienkarti.

Kāzu mielasta cenas no EUR 14,50 līdz EUR 30 vienai personai, atkarībā no ēdieniem. Katrs pasūtījums tiek izstrādāts individuāli, sabalansējot jūsu atvēlēto budžetu un mūsu iespējas.

Mūsu pavāri parūpēsies par jūsu svinību galdu – nodrošinām gan ar aukstajām uzkodām, gan silto ēdienu. Mūsu apkalpojošais personāls var sarīkot jums arī neiazmirstamu kokteiļvakaru.

Viesu nams piedāvā ne tikai ieturēt sātīgu maltīti, bet arī apmeklēt pirti un baudīt mieru mūsu skulptūru dārzā. Esam sakārtojuši arī Pastaigu takas – lieliska vieta, kur var atpūsties ikviens dabas cienītājs un miera meklētājs. Noejot pa priežu meža ieskauto pastaigu taku ~500m, sasniegsiet Dūņezeru, un pēc tam vēl tikpat – Peldezeru, pie kura izveidota pat neliela pludmale, pārģērbšanās kabīnes un soliņi. Šīs varētu saukt arī par Jāņa Jaunsudrabiņa takām, jo šajos ezeros kādreiz latviešu rakstieks makšķerēja zivis, mežā ogoja un sēņoja.

Aktīvākie no jums varēs arī iznomāt kvadraciklus.

Lai svinības būtu interesantas mazajiem viesiem, piedāvājam bezmaksas gumijas atrakcijas.

Atpūtas kompleksa Niki viesu namā atrodas divvietīgie numuriņi, kas aprīkoti ar televizoru, WC, dušu. Brokastis piedāvājam ieturēt mūsu mājīgajā kafejnīcā.

Location
mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a review